• м. Харків, вул. Гвардійців-Широнінців, 69
  • Час работы ПН-СБ с 9-00 до 18-00
  • ua
Системи очищення води
монтаж будь-якої складності, гарантія на всі товари, якісний аналіз води
Звернутися

Інтернет-магазин фільтрів для води

Фільтри для дому/квартири
Детальніше
Промислові фільтри
Детальніше
Комплектуючі та аксесуари
Детальніше
«Clean Water» - лідер продажів у галузі фільтрів для води та комплексних очисних установок.

Наша компанія постачає на ринок України та країн СНД високоякісне вугілля для всіх видів промисловості. Клієнти нашої компанії можуть бути впевнені в якісному професійному підборі та консультації у виборі вугілля та системи водопідготовки. Спеціалісти компанії Clean Water допоможуть Вам не тільки консультацією у грамотному виборі та підборі обладнання, але й у його установці з подальшим гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

Інтернет-магазин фільтрів для води

Ми дбаємо про ваше здоров'я, тому виробляємо продаж фільтрів для води винятково високої якості! Продукція нашого магазину розрахована на будь-які категорії покупців, в асортименті представлений широкий діапазон фільтрів від побутових за низькою ціною до комплексних систем очищення води.

Отримати консультацію

Nulla at vulputate mi, at suscipit turpis. Etiam at semper diam. Donec nec ante vel magna sagittis ullamcorper. Etiam est nisi, pulvinar ac urna id, convallis rhoncus dolor. Donec tincidunt mollis aliquam. Duis ultrices ante ut augue tincidunt, condimentum venenatis est tristique. Morbi tristique felis sit amet pharetra aliquam. Mauris mauris nulla, volutpat quis fermentum ullamcorper, vehicula quis lorem. Suspendisse leo lorem, euismod id feugiat vitae, hendrerit non metus. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Nulla cursus facilisis urna. Suspendisse id rhoncus purus, id faucibus libero. Nam mattis metus in tellus efficitur sagittis. Donec ac vestibulum tortor, sed luctus eros.

Переваги співпраці із Clean Water
Запитання-відповіді

1. Чому вода жорстка?

Жорстку воду визначити легко – після кип'ятіння на стінках посуду залишається шорсткий наліт, який згодом ущільнюється і стає як панцир. Забрати наліт можна лише за допомогою хімічних речовин. Утворення жорсткості відбувається за рахунок вмісту у воді кальцію та магнію, який з'являється через розчинення у воді різних шорних порід. Це можуть бути вапняки доломіти, гіпси та крейдяні відкладення. З цієї причини вода зі свердловини має підвищену концентрацію солей твердості.

Постійне використання жорсткої води не бажане для побутових потреб. Жорстка вода погано впливає на побутову техніку (пральна машинка, посудомийна машина кави тощо).

Плюс до всього при підвищеній жорсткості вода набуває гіркуватого смаку, при пранні підвищена витрата миючих засобів, після прийняття душу стягує шкіру.

Тимчасову і карбонатну жорсткість можна прибрати кип'ятінням на відміну від постійної. Постійна жорсткість забирається лише з допомогою систем водопідготовки, саме пом'якшенням.

2. Як працює зворотний осмос?

Сам принцип роботи зворотного осмосу заснований на проходженні молекул води через напівпроникну мембрану, причому більшість домішок залишається у вихідному розчині.

Таким чином відбувається чищення води від більшості мікроорганізмів та неорганічних домішок.

Схема роботи системи зворотного осмосу побутового та промислового ідентична.

Ступінь: Механічна очистка.
Ступінь: Тонка очищення (мембрана)
Ступінь: Збір органіки, сорбційний фільтр
Устаткування для водопідготовки зазвичай включає універсальний комплекс фільтрації, придатний будь-яких видів робіт.

Система зворотного осмосу, змонтована після фільтраційного вузла, включає циліндричний корпус, що містить згорнуту в рулон мембрану та центральний водозбірник. В установках з очищення води відбувається її продавлювання вздовж внутрішньої поверхні циліндра до середини. Очищена фракція (пермеат) просочується через мембрану і випливає із центральної частини.

3. Як вибрати фільтр для води?

При виборі фільтра для питної води, в першу чергу потрібно розраховувати на якість води, що подається, можливість монтажу у ваших умовах та інші питання. Найбагатший фільтр для води - це глечик. Він не вимагає підключення до трубопроводу, недорогий та забезпечить базове очищення води. Наступний варіант - це проточні фільтри, вони є від однієї до трьох послідовно з'єднаних колб, які містять картриджі з різними фільтраційними матеріалами. Найефективнішим буде зворотний осмос, тому що незалежно від вмісту водопроводу зможе затримувати 99% домішок і забезпечити вас гарантовано чистою водою.

4. Які установки для очищення води варто використовувати для котеджів?

За принципом дії фільтри для котеджів, що використовуються в установках водоочищення, поділяються на такі групи.

Пом'якшувачі. Такі фільтри для очищення води в котеджі видаляють із рідини надлишок солей кальцію та магнію. За допомогою спеціальних реагентів здійснюється часткове водоочищення від домішок заліза, марганцю, нітритів, сульфатів та ін.
Обезжелезні фільтри. Такі фільтри систем очищення води видаляють з'єднання заліза та марганцю. Фільтруючою середовищем є переважно природні мінерали з каталітичним шаром. Після окислення залізо і марганець стають нерозчинними, випадають осад і затримуються у фільтрі.
Вугільні фільтри. Очищення води у котеджі за допомогою активованого вугілля дозволяє видалити залишковий хлор, органічні сполуки та розчинені гази. У системах очищення для заміських будинків використовується речовина, що отримується зі шкаралупи кокосового горіха і має високу абсорбційну здатність.

5. Як правильно організувати очищення питної води в кафе та ресторанах?

Чиста вода в кафе та ресторанах, та інших місцях громадського харчування необхідна, оскільки йде приготування їжі, кава, є маса обладнання на кшталт льодогенераторів, кавомашин, бойлерів та інших сантехнічних приладів.

Clean Water пропонує повний комплекс послуг – від підбору обладнання (включаючи аналіз води та виїзд спеціаліста для обстеження об'єкта) до постачання, монтажу та подальшого технічного обслуговування системи очищення води у кафе, ресторанах, чайних та інших закладах громадського харчування.

6. Що таке Промисловий зворотний осмос?

Промислові установки зворотного осмосу застосовуються видалення з води низки розчинених і завислих домішок, і навіть зниження вмісту хвороботворних бактерій і вірусів. Використовуючи загальну технологічну схему, очищення води осмотичним методом ефективно застосовується у різних галузях діяльності. Розглянемо цілі та особливості, які ставить перед собою промислове очищення води.

Перед тим, як розпочати вибір комплектуючих, необхідно визначитися з потрібними значеннями продуктивності, ступенем очищення води, а також врахувати стан вихідного водного потоку. Після цього проводиться вибір необхідних компонентів. Складання системи зворотного осмосу здійснюється на місці її використання.

  • Обращались в компанию для установки системы очистки воды на предприятии. Всем остались довольны! Серъезный подход к своему делу! Иван

  • Отличный магазин, не первый раз покупаем фильтры для воды в частный дом. Недавно ребята установили систему обратного осмоса, все супер! Ирина

  • На предприятии по производству напитков была установлена система фильтрации воды, все сделано на высшем уровне, рекомендую! Александ

Наші партнери